Miłorząb dwuklapowy (Ginkgo biloba) Tynktura ekologiczna 1:2 25%

Nowe

lekko pobudza i podnosi energę, poprawia funkcje poznawcze, neuroochronny, relaxant przeciwzapalny, ściągający, antyalergiczny, przeciwastmatyczny, zwiększa przepływ krwi do mózgu, rozszerza naczynia obwodowe, przeciwpłytkowy, przeciwutleniacz, przeciwzakrzepowy.

Chwilowo brak produktu.

45,00 zł

45,01 zł za 100 ml

Dodaj do listy życzeń

Poprawia metabolizm i wykorzystanie  glukozy i tlenu w mózgu. Wspomaga przepływ krwi w mózgu,  poprawia pamięć, koncentrację oraz funkcje poznawcze . W chorobie Alzheimera poprawia krążenie mózgowe, co wpływa napoprawę pamięci i zdolności poznawczych, działa jako antykoagulantu i przeciwutleniacz.  Silne działanie antyoksydacyjne może zwiększyć energię i być wykozystane w  zapalnych reakcjach alergicznych. Niezastapiony w leczeniu choroby tętnic obwodowych i ograniczonym przepływie krwi z jakiegokolwiek powodu. Hhamuje agregację płytek krwi, rozluźnia naczynia krwionośne i poprawia ich ton; może być używać zewnętrznie jako środek przeciwzapalny.

3-4 ml x 3 dziennie

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.
Ok, rozumiem i akceptuję.