Rzepik pospolity (Agrimonia eupatoria) Intrakt ekologiczny 1:2 25%

Nowe

Chwilowo brak produktu.

44,00 zł

44,00 zł za 100 ml

Dodaj do listy życzeń

 Rzepik jest znakomitym lekarstwem na napięcia- zarówno na poziomie psychicznym i fizycznym. Jest to idealne zioło dla osoby, która stara się ukryć swoje napięcie za fałszywą fasadą uprzejmości i pogody ducha. Zaprzecza ból  uśmiechem, może nadużywać alkoholu, narkotyków i używek, aby uciec od  bólu. Problem często kręci się wokół biznesu i relacji hierarchicznych (pracownik / pracodawca).Osoba czuje się w trudnym położeniu.  Agrimonia wywiera wpływ na błony śluzowe, reguluje nadmierne wydzielanie  i przywraca normalną aktywność.
Agrimonia działą ściągająco przez co wykorzystywana jest przy biegunkach,szczególnie w przypadkach luźnych, pływających stolców spowodowanych  niedoborem wydzielania żółci i złym trawieniem tłuszczów i olejów. Tradycyjnie wykorzystywana przy nadmiernym oddawaniu moczu, tj nocnym moczeniu dzieci.

Wpłwa na funkcje wątroby stosowana pzry marskości wątroby spowodowanej alkoholizmem lub zatruciem pokarmowym,  wadliwej przemiany tłuszczów i nieregularnym wydalaniem żółci. Także przy owrzodzeniu jelit, krwi w stolcu i krwawych hemoroidach.. W związku działaniem na wątrobe pośrednio może być wykrzystana przy  alergiach, wysypkach skórnych i wyniszczeniu (ze względu na słaby anabolizm wątroby i metabolizm białek i tłuszczów).  Rzepik działa silnie na nerki i często jest wykorzystywana w mieszankach regenerujących nerki po wydaleniu kamieni.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.
Ok, rozumiem i akceptuję.