KONSULTACJE

W celu stworzenia indywidualnej mieszanki ziołowej, która będzie  odpowiednia dla Ciebie i Twoich potrzeb, zawsze zaczynam od  poznania i zrozumienia Twojego życia i historii zdrowia.

Pierwszym krokiem w tym procesie jest początkowe spotkanie. Zajmuje ono około  godzinę , w czasie której przeprowadzę szczegółowy wywiad medyczny  dotyczący leków, które przyjmujesz, historii rodziny, przeszłości medycznej, diety i stylu życia( dotyczący obecnego i przeszłego stanu zdrowia), wraz z uzasadnieniem przyczyny Twojej wizyty. W razie potrzeby wykonuję również badania fizykalne.

Następnie będziemy omawiać ewentualne zmiany diety i  stylu życia, które mogą ułatwić przywrócenie zdrowia, a także przybliżony czas  trwania leczenia, oczekiwane rezultaty oraz całą gamę ziół, które chciałbym polecić.

Kolejne spotkanie zazwyczaj przypada na 6 do 8 tygodni po pierwszym spotkaniu i będzie trwać około 45-60 minut. Jest to okazja, aby ocenić postępy w leczeniu. Może się tak zdarzyć, że kolejna wizyta będzie musiała odbyć się wcześniej, zwłaszcza jeśli cierpisz z powodu  ostrego problemu, wymagającego częstego monitorowania. Zostanie to omówione i uzgodnione podczas początkowego terminu.

 

KOSZTY :

Koszt pierwszej konsultacji 250zł – gabinet w  Warszawie, konsultacja telefoniczna lub Skype’owa

Dodatkowo:

Miesięczny koszt ziół  to ok 200 zł

Więcej na nstronie : http://www.pracownia-zielarza.pl/


Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.
Ok, rozumiem i akceptuję.